Projekty indywidualne

Home Projekty indywidualne

Autorskie rozwiązanie

Masz nowatorski pomysł na oryginalny pasek, torbę czy inny element galanterii? Poszukujesz rozwiązań zaprojektowanych specjalnie dla Twojej marki? Chcesz umieścić logo na klamrze lub metalowym elemencie Twojego produktu? A może szukasz nietypowych okuć kaletniczych, dzięki którym zrealizujesz swój własny projekt?

Jeśli pośród naszej standardowej oferty nie znalazłeś rozwiązania, które Ci się marzy – przedstaw nam swój pomysł! W firmie Armet zamówisz akcesoria kaletnicze, takie jak np. klamry do pasków czy metalowe dodatki do torebek, stworzone na Twoje indywidualne zamówienie.

Artykuły kaletnicze na zamówienie: dokładnie takie, jakich potrzebujesz

Myśląc o oczekiwaniach najbardziej wymagających, wychodzimy poza standard i realizujemy zamówienia okuć kaletniczych w oparciu o projekty naszych Klientów, jak również o nasze własne.

Wsparcie w projektowaniu

Armet służy Ci swoją fachową i kompleksową pomocą – już na etapie projektu. Oferujemy graficzne jak i merytoryczne wsparcie w stworzeniu indywidualnego projektu dla Twojej marki.

Projekt powstaje w porozumieniu z Tobą i jest dopracowywany z dbałością o najmniejszy detal. W efekcie współpracy z hurtownią kaletniczą Armet otrzymasz unikalne wyroby kaletnicze – takie, którymi nie może się pochwalić nikt inny na rynku oraz idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań.

Od projektu przechodzimy do realizacji – tworząc oryginalne dodatki kaletnicze według indywidualnego, niepowtarzalnego projektu.

Nie czekaj więc – skontaktuj się z nami. Razem stworzymy coś niepowtarzalnego!