Katalog

ŁAŃCUSZEK

Łańcuszek do torebki jest jednym z dodatków kaletniczych wykorzystywanych przy produkcji torebek i innych wyrobów galanterii skórzanej, a także odzieży i butów. Metalowe łańcuszki galanteryjne w  naszej ofercie znajdziesz  na metry w różnych kolorach. Łańcuszki do torebek znajdziesz w szerokim wachlarzu wzorów i kolorów sprawia, że odnalezienie modelu w pełni dopasowanego do Twoich oczekiwań nie stanowi problemu. Niektóre łańcuszki galanteryjne, łańcuszki galanteryjne, kaletnicze są na zamówienie i wtedy wymagana jest minimalna ilość.

Wiele rodzajów do wielu zastosowań

Proponujemy łańcuszek do torebki i galanterii, biżuterii. Łańcuszek do torebki na metry w wielu rozmiarach oraz o różnych sposobach i stylach wykończenia, w zależności od ich przeznaczenia.

Oferujemy łańcuszki do torebek:

– aluminiowe oraz stalowe,

– o ogniwach szlifowanych bądź nieoszlifowanych,

– o zakresie szerokości ogniw od 0,5 cm do nawet 3 cm.

Łańcuchy służą jako element ozdoby i pełnią rolę praktyczną, jako rączki i uchwyty różnego rodzaju.

Łańcuchy aluminiowe są lekkie, nierdzewne, wytrzymałe, sprawdzają się w delikatnych produktach, natomiast łańcuszki stalowe – w produktach bardziej masywnych i mających za zadanie wytrzymać większe obciążenie. Oba łańcuchy często stosowane są jako łańcuszek do torebki na ramię zamiast standardowego paska.

Łańcuszki z metalu mogą stanowić zarówno element ozdobny torby, odzieży czy obuwia, jak i występować jako samodzielny produkt, np. jako zawieszka. Używamy łańcuchy również do biżuterii, naszyjników, bransoletek, breloków różnego rodzaju, tak naprawdę to tylko fantazja nas ogranicza.

Posiadamy w ofercie również łańcuszek kulkowy, dostępny zarówno w odcinkach, jak i na metry. Łańcuszek kulkowy wykorzystywany jest między innymi jako zaczep do metek i ozdób. Zaletą jest to, że łańcuch kulkowy można kupić na metry, ciąć na dowolne odcinki i dobrać odpowiednią ilość zapięć, lub  kupić 10cm gotowe z zapięciami.

Łańcuszki z naszej oferty występują w wielu kolorach:

– nikiel,

– czarny,

– różne odcienie złota (jasne złoto, żółte złoto, stare złoto).

W ofercie hurtowni Armet  Sp. J. w Warszawie znajdziesz też inne dodatki i akcesoria kaletnicze do torebek i innych wyrobów, dzięki którym zrealizujesz swój projekt.

Dobierzemy wszelkie niezbędne elementy tak, by pasowały pod względem stylu, koloru i rozmiaru do wybranego łańcuszka.

W naszej ofercie posiadamy usługę wysyłki, dostarczymy przesyłkę pod dowolny adres.