Katalog

NITY, OCZKA I ZATRZASKI KALETNICZE

Metalowe dodatki kaletnicze takie jak nity kaletnicze, nity skręcane, napy, ćwieki, oczka kaletnicze czy zatrzaski kaletnicze to elementy często wykorzystywane przy produkcji różnego rodzaju wyrobów galanteryjnych,  toreb, portfeli, teczek, odzieży oraz butów. Na nitach, oczkach można umieścić własne logo, wówczas jest wymagana minimalna ilość, oraz zaliczka. Nitami i oczkami można  wybijać duże powierzchnie zarówno automatycznie jak i ręcznie w  najróżniejsze wzory, log firmy i napisy. Powstają z nich niekiedy prawdziwe dzieła sztuki. Nity kaletnicze potrafią  nie tylko nadać wyrobom charakteru i designu zgodnego z najnowszymi trendami w modzie, ale mają również zastosowanie praktyczne, łączą dwie części materiału, kartonu, tworzyw sztucznych, papieru lub skóry, co jest ich głównym zadaniem, nierzadko wzmacniają konstrukcję i sprawiają, że jest bardziej trwała.

Nity kaletnicze łączą różny grubości materiały, wówczas musimy określić wysokość nóżki.

Jeżeli nit kaletniczy widoczny jest z jednej strony, proponujemy komplet z jedną główką, części takiego kompletu to główka i nóżka.

Szerokie zastosowanie

Nit kaletniczy ma bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle odzieżowym i obuwniczym – dostępnych jest bardzo wiele ich rodzajów w zależności od przeznaczenia: nity do skóry, szewskie, odzieżowe, rymarskie… Oprócz swojego praktycznego zastosowania nity kaletnicze stanowią również element dekoracyjny, nadając niepowtarzalny wygląd końcowemu produktowi. Nity kaletnicze widzimy u motocyklistów na odzieży, sakwach, butach, kaskach, skórzanych wykończeniach siodeł, kierownicy motorów , nierzadko personalizowane, niepowtarzalne jedyne w swoim rodzaju. Nity kaletnicze, nity skręcane, napy, ćwieki, oczka kaletnicze czy zatrzaski kaletnicze szczególnie ukochali muzycy, stanowią one niezbędne wykończenie kostiumów scenicznych grup rockowych i wielu innych formacji.

Nity kaletnicze, zatrzaski krawieckie, oczka, napy metalowe i więcej

Nity i inne tego typu akcesoria metalowe to stały element oferty Armet Sp. J. Znajdziesz u nas m.in. zatrzaski metalowe, ćwieki, napy i oczka kaletnicze, nity ozdobne, skręcane, oczkowe, samozaciskowe – i wiele więcej.

Oferujemy nity kaletnicze  jednostronne lub dwustronne (lux), skręcane mosiężne, zbijane , zaciskowe, samozaciskowe, z wysokością nóżki od 6 do 12 mm. Występują one w dwóch wersjach jakościowych:

– w wersji standardowej, posiadającej certyfikaty ISO 9001:2008, OHSAS 18001:2007, ISO 14001:200,

– wersji ekonomicznej, której atutem jest atrakcyjna cena.

Niektóre nity kaletnicze, oczka, zatrzaski kaletnicze są na zamówienie i wtedy wymagana jest minimalna ilość.

Warszawa, nity kaletnicze, oczka kaletnicze, napy metalowe, zatrzaski kaletnicze dystrybuuje na terenie całego kraju. Nasza hurtownia posiada  ofertę od producentów zarówno z Włoch , jak i z Chin. Nit kaletniczy od producenta z Chin aktualnie nie odbiega  jakością od tych produkowanych e Europie, choć oferta ilości modeli jest nieco skromniejsza.

Zamówienia, transport

Zamówienia personalne  na nity kaletnicze w zależności od producenta i ilości mają bardzo różne terminy realizacji. Każdorazowo taki termin będzie ustalany z producentem. Przykładowo z Włoch, to może być 2 tygodnie, a dostawa z Chin może trwać nawet 3 miesiące. Sam transport z Chin statkiem trwa ok 6 tygodni plus czas odprawy celnej, ale jest najtańszy. Są jeszcze dwie możliwości przywiezienia nitów, oczek kaletniczych i innych. Jednym jest transport: pociągiem, drugi samolotem. Są to oczywiście odpowiednio droższe możliwości.

Nity , napy , zatrzaski, oczka kaletnicze, zatrzaski, możemy przesłać do odbiorcy z magazynu w Warszawie  na terenie całego kraju kurierem. Mamy podpisaną korzystną umowę i jest to bardzo popularny sposób zakupu.