Katalog

TAŚMA NOŚNA PARCIANA BAWEŁNIANA

 

Taśma parciana bawełniana wykorzystywana jest głównie do produkcji pasków damskich i męskich o szerokości 30 i 40 mm. Klamry i końcówki do nich można u nas zakupić w różnych rozmiarach , modelach, kolorach. Jeśli aktualnie nie posiadamy na stanie jakiegoś artykułu niezwłocznie podejmiemy działania aby zamówić wymaganą ilość taśmy parcianej. Taśma parciana jest łatwa do przecinania na dowolne odcinki . Takie paski z taśmy bawełnianej można samodzielnie zrobić.

Taśma parciana sprzedawana jest na metry.  Taśma parciana składa się z 90% bawełny i 10% polipropylenu. Jest to produkt ekologiczny.

Zapewniamy również szeroki wybór kolorystyczny taśm bawełnianych. Oferowane przez nas taśmy parciane występują w wersjach zarówno jednokolorowych, jak i wielokolorowych. Możliwe jest wykonanie taśmy parcianej o wybranym splocie nici oraz kombinacji kolorów.

-taśma parciana gładka

– taśma parciana prążkowana

– taśma parciana z dwoma garbami zewnętrznymi

– taśma parciana jodełka

– taśma parciana z różną ilością garbów

– taśma parciana z napisami

– taśma parciana różnokolorowa

– taśma parciana może mieć różną grubość

– taśma parciana może być wyprodukowana na indywidualne zamówienie

 

Nasi klienci mogą wybrać w magazynie kolory standardowe takie jak: czarny, beżowy, czerwony, bordowy, pomarańczowy, khaki, biały, brązowy, niebieski, granatowy, w paski, w prążki lub gładkie.  Do dyspozycji naszych klientów posiadamy również próbniki kolorów, jeśli nie znajdą tego czego szukają mogą zamówić wybrany przez siebie kolor. Taśma parciana może mieć różną szerokość. Dowolną szerokość taśmy również można  zamówić, w tym przypadku są wymagane minimalne ilości..

Taśma bawełniana, parciana, nośna ze względu na swoją wytrzymałość  ma również bardzo szerokie zastosowanie do różnego rodzaju uprzęży, do smyczy, obroży dla zwierząt.

Taśma parciana używana jest również do zabezpieczania ładunków podczas transportu.

Taśmy parciane cechuje bardzo duża wytrzymałość, mogą utrzymać duże ciężary. Używane są do plecaków jako szelki, rączki, pasy do różnych toreb na ramię, toreb sportowych, jako pas utrzymujący torbę. Taśma bawełniana jest stosowana również w przemyśle meblowym do wyplatania krzeseł, leżaków, kanap, łóżek oraz np. sani.

Taśma bawełniana , parciana występuję w krążkach 50-cio metrowych.

Hurtownia kaletnicza Armet  Sp. J. w Warszawie już od niemal 20 lat posiada w swojej ofercie wysokiej jakości bawełniane taśmy nośne, sprowadzane bezpośrednio od jedynego zaprzyjaźnionego producenta z Włoch. Jest to najlepszy produkt na rynku, od wielu lat cieszy się niezmiennym powodzeniem.

Taśmę możemy przesłać do odbiorcy na terenie całego kraju kurierem. Mamy podpisaną korzystną umowę i jest to bardzo popularny sposób zakupu.