Katalog

KLAMRA DO PASKA

Klamra do paska nadaje styl, klasę i wykończenie. Klamry do pasków pełnią również funkcje użytkową. Stylowe klamry do pasków damskich i męskich to jeden z naszych flagowych produktów. Jeśli interesuje Cię sprzączka do paska, klamra do paska łącząca wytrzymałość z modnym designem – nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. W naszej firmie tworzymy również nowe, indywidualne kolekcje według rysunków lub wskazówek klienta. Klamra do paska może mieć widoczne logo na powierzchni zewnętrznej lub dyskretne na odwrocie.

W naszym asortymencie znajdziesz sprzączki użytkowe, do pasków męskich i damskich wszelkiego rodzaju – przeznaczone zarówno klamry do pasków eleganckich ze  skóry, tworzyw sztucznych, tkanin, eko-skóry jak i tych bardziej sportowych ze skóry i z taśmy bawełnianej.

Oferujemy klamry damskie i męskie:

– klamry do pasków na język przyszywane,
– klamry do pasków na język w komplecie ze szlufkami i końcówkami,
– klamry do pasków na język z przedrostkami,

– klamry do pasków na język z przedrostkami obrotowymi,

– klamry do pasków pełne (tzw. blachy) z przedrostkami lub bez,
– klamry do pasków automatyczne do plastikowych ząbków,

– klamry do pasków automatyczne na gumkę,

– klamry do pasków automatyczne łamane,
– klamry do pasków parcianych z końcówkami,
– klamry do pasków ozdobne z kamieniami, emalią,

– klamry do pasków jeansowych najczęściej w kolorze starego srebra

– klamry do pasków wojskowych

 

Klamerki do pasków najczęściej dostępne są w rozmiarach od 10 mm do 40 mm. Klamry 40 mm najczęściej są stosowane do pasków jeansowych. Rozmiar klamry określamy podając szerokość paska.

Producent zapewnia bardzo szeroki wybór wzorów i kolorów – dostosowanych do obecnych trendów odzieżowych i galanteryjnych. Oferowane przez nas klamry metalowe to zarówno klasyczne, standardowe modele, jak  stylowe i nowoczesne sprzączki ozdobne, o niekonwencjonalnym wykończeniu. W naszej ofercie posiadamy klamry do pasków budżetowe jak i bardzo wyszukane ze szlachetnych materiałów. Ostatnio posiadamy w ofercie klamry pokryte masą perłową , które cieszą się ogromnym powodzeniem u naszych zachodnich sąsiadów.

Klamra do paska może mieć kolor oraz pokrycie galwaniczne są bardzo różnorodne – posiadamy klamry: niklowane, czarne, złote, satynowane, postarzane, pokryte emalią, lakierem, z kamieniami, pokryte masą perłową. Klamra do paska może mieć pokrycie bezniklowe co sprawia, że jest ona antyalergiczna.

Jakość dopasowana do Twoich oczekiwań

Znajdziesz u nas klamry do pasków zarówno w wersji ekskluzywnej, wykonane z dbałością o najdrobniejszy detal i szczegół, jak i sprzączki ekonomiczne, których atutem jest bardzo atrakcyjna cena.

Klamra do paska może być dedykowana do skóry naturalnej, skóry ekologicznej i tkaniny.

Oferta nasza jest skierowana przede wszystkim do producentów pasków.