Jednym z dodatków kaletniczych wykorzystywanych przy produkcji torebek i innych wyrobów galanterii skórzanej, a także odzieży i butów, są metalowe łańcuszki galanteryjne. W naszej ofercie znajdziesz łańcuszki na metry. Szeroki wachlarz wzorów i kolorów sprawia, że odnalezienie modelu w pełni dopasowanego do Twoich oczekiwań nie stanowi problemu.

 

 

Wiele rodzajów do wielu zastosowań

 

Proponujemy łańcuszki metalowe do torebek i galanterii w wielu rozmiarach oraz o różnych sposobach i stylach wykończenia, w zależności od ich przeznaczenia.

 

Oferujemy łańcuszki:

– aluminiowe oraz stalowe,

– o ogniwach szlifowanych bądź nieoszlifowanych,

– o zakresie szerokości ogniw od 0,5 cm do nawet 3 cm.

 

 

Lżejsze łańcuchy aluminiowe sprawdzają się w delikatnych produktach, natomiast łańcuszki stalowe – w produktach bardziej masywnych i mających za zadanie wytrzymać większe obciążenie. Ten ostatni często stosowany jest jako łańcuszek do torebki na ramię zamiast standardowego paska.

 

Łańcuszki z metalu mogą stanowić zarówno element ozdobny torby, odzieży czy obuwia, jak i występować jako samodzielny produkt, np. jako zawieszka.

 

Posiadamy w ofercie również łańcuszek kulkowy, dostępny zarówno w odcinkach, jak i na metry. Łańcuszek kuleczkowy wykorzystywany jest między innymi jako zaczep do metek i ozdób.

 

 

Łańcuszki z naszej oferty występują w wielu kolorach:

– nikiel,

– czarny,

– różne odcienie złota (jasne złoto, żółte złoto, stare złoto).

 

 

W ofercie hurtowni Armet znajdziesz też inne dodatki i akcesoria kaletnicze do torebek i innych wyrobów, dzięki którym zrealizujesz swój projekt. Dobierzemy wszelkie niezbędne elementy tak, by pasowały pod względem stylu, koloru i rozmiaru do wybranego łańcuszka.

 

Zapraszamy do kontaktu!

ARMET sp. j.

ul. Zwoleńska 6

04 – 761 Warszawa

NIP : 113-18-59-491

REGON : 012868500

 

Godziny otwarcia: Pn – Pt  8:00 – 16:00

Zamówienia : magazyn@armet.waw.pl

Zapytania ofertowe : armet@armet.waw.pl

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ