Stylowe klamry do pasków to jeden z naszych flagowych produktów. Jeśli interesują Cię akcesoria do pasków łączące wytrzymałość z modnym designem – nasza oferta spełni Twoje oczekiwania.

 

W naszym asortymencie znajdziesz zapięcia do pasków męskich wszelkiego rodzaju – przeznaczone zarówno do pasków eleganckich, skórzanych, jak i tych bardziej sportowych. Oferujemy:

 

– klamry na język przyszywane,

– klamry na język w komplecie ze szlufkami,

– klamry na język z przedrostkami,

– klamry pełne (tzw. blachy),

– klamry automatyczne,

– klamry do pasków parcianych,

– klamry ozdobne.

 

Klamry do pasków męskich dostępne są w rozmiarach od 25 mm do 40 mm. Zapewniamy bardzo szeroki wybór wzorów i kolorów – dostosowanych do obecnych trendów odzieżowych i galanteryjnych. Oferowane przez nas klamry metalowe to zarówno klasyczne, standardowe modele, jak i stylowe i nowoczesne sprzączki ozdobne, o niekonwencjonalnym wykończeniu.

 

Kolorystyka oraz pokrycia galwaniczne są bardzo różnorodne – posiadamy klamry: niklowane, czarne, złote, satynowane, postarzane, pokryte emalią.

 

 

Jakość dopasowana do Twoich oczekiwań

 

Znajdziesz u nas klamry do pasków zarówno w wersji ekskluzywnej, wykonane z dbałością o najdrobniejszy detal, jak i sprzączki ekonomiczne, których atutem jest bardzo atrakcyjna cena.

 

 

W ofercie hurtowni kaletniczej Armet znajdziesz również klamry do pasków damskich.

ARMET sp. j.

ul. Zwoleńska 6

04 – 761 Warszawa

NIP : 113-18-59-491

REGON : 012868500

 

Godziny otwarcia: Pn – Pt  8:00 – 16:00

Zamówienia : magazyn@armet.waw.pl

Zapytania ofertowe : armet@armet.waw.pl

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ