Masz nowatorski pomysł na oryginalny pasek, torbę czy inny element galanterii? Poszukujesz rozwiązań zaprojektowanych specjalnie dla Twojej marki? Chcesz umieścić logo na klamrze lub metalowym elemencie Twojego produktu? A może szukasz nietypowych okuć kaletniczych, dzięki którym zrealizujesz swój własny projekt?

 

Jeśli pośród naszej standardowej oferty nie znalazłeś rozwiązania, które Ci się marzy – przedstaw nam swój pomysł! W firmie Armet zamówisz akcesoria kaletnicze, takie jak np. klamry do pasków czy metalowe dodatki do torebek, stworzone na Twoje indywidualne zamówienie.

 

 

Artykuły kaletnicze na zamówienie: dokładnie takie, jakich potrzebujesz

 

Myśląc o oczekiwaniach najbardziej wymagających, wychodzimy poza standard i realizujemy zamówienia okuć kaletniczych w oparciu o projekty naszych Klientów, jak również o nasze własne.

 

Armet służy Ci swoją fachową i kompleksową pomocą – już na etapie projektu. Oferujemy graficzne jak i merytoryczne wsparcie w stworzeniu indywidualnego projektu dla Twojej marki.

 

Projekt powstaje w porozumieniu z Tobą i jest dopracowywany z dbałością o najmniejszy detal. W efekcie współpracy z hurtownią kaletniczą Armet otrzymasz unikalne wyroby kaletnicze – takie, którymi nie może się pochwalić nikt inny na rynku oraz idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań.

 

Od projektu przechodzimy do realizacji – tworząc oryginalne dodatki kaletnicze według indywidualnego, niepowtarzalnego projektu.

 

 

Nie czekaj więc – skontaktuj się z nami.

Razem stworzymy coś niepowtarzalnego!

ARMET sp. j.

ul. Zwoleńska 6

04 – 761 Warszawa

NIP : 113-18-59-491

REGON : 012868500

 

Godziny otwarcia: Pn – Pt  8:00 – 16:00

Zamówienia : magazyn@armet.waw.pl

Zapytania ofertowe : armet@armet.waw.pl

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ